27 jún

Ako kombinovať bielu obývaciu stenu a moderný nábytok?

Keď sa povie obývacia stena, veľa z nás si predstaví staré, obrovské, bytelné obývacie steny, ktoré sa vyrábali v dvoch farbách, a všetci je doma mali. Dnešné obývacie steny také nie sú ani náhodou. Sú moderné, krásne, farebné a originálne. Stačí si len vybrať!

Ako vybrať obývaciu stenu?

Ideálne je, keď bude obývacia stena ladiť s ďalšími kusmi nábytku, napríklad s konferenčným stolíkom, poličkami a podobne. Siahnite po obývacej stene, ktorá sa svojím štýlom skvele hodí do interiéru vašej obývačky. Jedine tak vytvoríte krásny, celistvý a elegantný dizajn a nebude to u vás vyzerať rozhárané, keď budete každý kúsok nábytku zhotovovať v úplne rozdielnych štýloch a farbách.

Rôzne dizajny a štýly

Veľká škála obývacích stien prináša voľnú ruku vo výbere. Nemusíte tak voliť medzi dvoma návrhmi, ale môžete si vybrať presne takú, ktorá sa vám bude najviac páčiť a tiež, ktorá sa vám bude najviac hodiť do vášho interiéru. Môžete si tak zaobstarať obývaciu stenu, ktorá je inšpirovaná štýlom elegancia, ktorá nepostráda luxusný vzhľad či taká, ktorá v sebe ukrýva prvky glamour. Existujú tiež obývacie steny, ktoré sú lacné, rustikálne, moderné, originálne. Vyznávači retra si prídu na svoje, keď si zaobstará retro obývacie steny.

Čisté línie a elegantný farba

Biela farba je symbolom nevinnosti a čistoty. A presne tak na ostatné pôsobí, čisto, jemne. Ide o nadčasovú farbu, ktorá v sebe ukrýva nadčasovosť a jemné línie. A presne taká je aj obývacia stena v bielej farbe. Sú to veľmi obľúbené kusy nábytku, ktoré vie presvetliť interiér a dodať mu na kráse. Obývacie steny biele môžete kúpiť v rôznych štýloch a presne také, ktoré sa budú do vášho interiéru hodiť.