29 jan

Ako vybrať samolepky do obývacej izby? TIPY a RADY

Domov je miestom, kde by ste rozhodne nemali robiť kompromisy v otázke pocitov z bývania, využite samolepky na stenu do obývačky ako ľahké oživenie interiíru, ktorá vášmu domu alebo bytu dodá novú energiu

Stereotypne nudnému domovu dodáte novú energiu aj polepením nábytku. Vždy je samozrejme potrebné nezabúdať na dizajnový vkus a vhodnosť daného motívu. Máte pri pohľade na stenu v spálni, obývačke či inej izbe pocit, že jej niečo chýba? Do žiadnych väčších úprav sa Vám ale nechce a pri predstave maľovanie alebo tapetovanie sa Vám ježí kože? My sa vám nečudujem – je s tým vždy hromada práce a problémov … Alebo možno nie?

Zmena je dobrá – aj pre vás ….

A čo tak vyskúšať samolepky na stenu? Ak radi skúšate nové veci, nápad so samolepiacimi motívmi sa Vám zrejme bude zdať viac než lákavý. Obývačková nálepky dodajú stenám tú správnu „šťavu“! Jedná sa krásnou dekoráciu, ktorá Vám bude robiť radosť. Môžete si vybrať motív, aký sa Vám páči. Vyberú si ako deti, tak dospelí, ženy aj muži.

Ponúkame Vám kvalitné samolepky do obývacej izby, ktoré nalepené na stene budú vyzerať ako perfektne nakreslené. Útulnosť je predsa jedným z najdôležitejších faktorov, ktorý by sa nemal podceňovať. K čomu je mať domov, kde sa necítite skvele a chcete z neho skôr utiecť? Radšej choďte na to inak a zlepšite vzhľad svojho domova … Kúpte si samolepky na stene podľa svojho vkusu.

Ako aplikovať motív k vám domov?

Problém môže nastať, keď sa budete snažiť nalepiť samolepky na starú stenu, na ktorej je nanesený väčší počet vrstiev náteru. samolepky nemusí na takom podklade stopercentne držať a preto je dobré vyskúšať si menšiu dizajn (rastlinný, hudobné, zvierací – je to len na vás …) na mieste, ktoré nie je príliš na očiach. To sú však výnimky, v 99 percentách prípadov problémy s nalepením mať nebudete.

A tým to rozhodne nekončí …

Ani akokoľvek dobre zariadený interiér nebude perfektné bez správnych doplnkov do bytu! Hitom poslednej doby sa stali samolepky na stenu do obývačky, vďaka ktorým môžete dať stenám nový vzhľad rýchlo a jednoducho. Predajom samolepky na stenu do obývačky sa zaoberá už niekoľko internetových elektronických obchodov.

Ako nájsť ten správny dizajn?

V eshopoch sú motívy prehľadne rozčlenené do kategórií podľa tém, alebo podľa miestností, do ktorých sa hodí. Je veľa ďalších perfektných motívov, ktoré izbu zútulnia a dodajú mu na atraktívnosti. Zaujímavo vyzerajú napríklad stromy, najmä palmy, či filmové osobnosti, kde je väčšinou najžiadanejšou Brad Pitt, Mona Lisa a hudobné kráľ Michael Jackson.

Rôzne motívy, rôzne cieľovky …

U mužov potom najviac letí nálepky na stenu do obývačky majú rôzne autá alebo akúkoľvek techniku. Naše samolepky na stenu do obývačky sú totiž samolepiace! To síce neznamená, že by sa naše dekorácie sama vybalila z balíka a nalepila na stenu (bohužiaľ to je ešte hudba vzdialenej budúcnosti), ale už ste blízko!

Našou samolepku jednoducho odstránite z papierového podkladu a nalepíte, hotovo! V len veľmi nepravdepodobnom prípade, že vás naša samolepiaca dekorácia omrzí stačí opäť jednoducho zlepiť, a vaša stena zostane neporušená! Na čo ešte čakáte?