29 jan

Ako vybrať tú najlepšiu samolepiace dekoráciu k vám domov?

Ako nájsť tú najkrajšiu, ktorá vás bude plnohodnotne definovať? Spĺňať všetky vaše požiadavky na dizajn i dekoratívnosť v miestnosti? Ako nájsť jednoducho tú „SVOJU“ milovanú samolepku, ktorá presne k vám sadne ako „zadok na hrniec“? Tak s tým vám dnes chceme pomôcť.

V základe budeme pre inšpiráciu používať náš nový katalóg samolepiacich dekorácií, ktorý sme pre našich čitateľov pripravili. Vybrali sme do neho viac ako 1 300 motívov, ktoré sme ešte rozřadili do cca 240 tematických kategórií – takže keď budete hľadať zebru, tak nájdete zebru a nie hokejistu (mimochodom máme tam nálepky pre milovníkov oboch týchto dvoch tematikou je). Vďaka tomu sme vám ušetrili veľa času, ktoré by ste inak strávili prezeraním podstránky za podstránku.

Inšpirácia – fotogaléria a tipy

Ďalej, ak viete, že na svoj nový nákup máte obmedzený rozpočet, nechajte si zobraziť motívy napríklad od najlacnejších (vpravo hore cez Výjazdný ponuku). A potom už môžete len vyberať a vyberať vhodný motív.

Ako nakúpiť

Dajme tomu, že to bude krásna veľkoformátová samolepka na stenu s dizajnom mačky (tie patria medzi zvieratká a podobné motívy medzi najobľúbenejšie a teda i najpredávanejšie). Po prekliku na cieľový e-shop (jeden z mnohých, ktoré sme si do nášho katalógu zaradili) si môžete hnedne vybrať, akú veľkosť potrebujete a tiež farby. Nakoniec si zaškrtnete, či chcete motív v základnej podobe, alebo či ho chcete zrkadlovo prevrátiť …

Dekorácie aj u vás …

A ako by vyzeral náš nákup napríklad mačacie dekorácie na stenu, ktorú si môžete nalepiť doma sami bez profesionálnej pomoci a prebytočných špecializovaných nástrojov? Vyberiete dizajn, veľkosť (v našom prípade 100×103 centimetrov a farbu – vybrali sme tmavo šedivú a pre druhý motív klasickú čiernu. Chceli sme zachovať prirodzenejší farbičky mačky – samozrejme mô si vybrať aj iné farby potrebné:

  • červenú,
  • zelenú,
  • modrú,
  • fialovú,
  • béžovú,
  • žltú,

a ďalších 30 rôznych odtieňov a základných farieb. Na výber toho je naozaj dosť. A potom už len stačí odoslať objednávku a vďaka poštovnému zadarmo (ktoré sme dohovorili) dostanete v rámci niekoľkých dní svoju vysnívanú samolepku. V balení dostanete aj návod na nalepenie (má pár krokov a je naozaj jednoduchý). Ak by ste však potrebovali rovnako pomôcť, pripravili sme pre vás s redakciou magazínu výber tých najlepších.

Takže už teraz viete, že inšpirovať sa pre domáce bývanie môžete rovno tu. Tak aký motív vám učaroval a chcete ho mať doma ???:)