09 máj

Detská sedacia súprava, ktorú si milé deti zamilujú …

Sedacia súprava sa môže vynímať aj v detskej izbe, len je potrebné vedieť, ako na to. Ona totiž aj taká kvalitná detská sedacia súprava môže zabezpečiť ďalšie miestečko na eventuálne prespanie jedného z rodičov alebo kamarátky či kamaráta.
A nielen to, pre deti bude plniť najmä ten hracej účel. Dieťa si na nej môže rozložiť svoje hračky a hrať sa, kresliť, pozerať na televíziu alebo len tak relaxovať. K rade detských sedačiek sú k dispozícii aj ďalšie komponenty naviac, napr. Malý bobek, valček, vankúšik, ale i napríklad kresielko.

Novinkou sú dopínací sedáky

S dopínacími sedáky zaistíte vášmu dieťaťu kvalitný posed v akomkoľvek veku, od batoľaťa až po mladší školský vek. Sedák je možné k sedačke dopnúť úplne hravo, takže to zvládnu koľkokrát aj deti. Rovnako ako rozloženie a zloženie sedačky. Dopínacím sedákom sedačke navyše predĺžite jej dĺžku. Vhodnou sedací pohovku pre malé deti spoznáte tak, že má mäkké časti. Nie sú tu žiadne drevené opierky, ktoré by mohli byť pre deti menej bezpečnú variantom, napriek tomu sedačka držia svoj tvar. Konzistencia je väčšinou pevnejšie, než PUR pena, ale aj tak sú veľmi pohodlné.

Snímateľné poťahy

Praktická detská sedacia súprava je tá, ktorá má snímateľný poťah a možno ho prať v práčke. Ušpinené detské ručičky si nevyberajú, kam s nimi siahnu. Aj z toho dôvodu pre vás bude jednoduchšie, keď poťah ľahko odstránite, vyperiete a zase vrátite na sedačku. Bude navyše krásne voňať, takže sa tu bude deťom príjemne relaxovať a bez problémov zaspia aj pri čítaní rozprávky. Verte tomu, ale detské sedačky sú na popoludňajší odpočinok s ľahkým zaspaním tými najlepšími. Deti sa príjemne unaví a zaspia, na rozdiel od postieľky, kde vie, že zaspať musí. U detských sedačiek majú voľbu – hra, televízia, spánok. Detská sedacia súprava s veselými obrázkami rozjasní celú detskú izbu. Ako jej využijete, záleží na vás i na dieťati. Občas sa stáva nocľahom pre niekoho z rodiny, pri hrách sa mení na pirátsku loď.