15 sep

Drevené reproduktory Timewood rozprúdi každú párty

Dizajnové vychytávky sú nielen pekné na pohľad, ale zároveň aj praktické. Inak tomu nie je ani u reproduktorov Timewood. Drevené reproduktory Timewood majú prekrásny dizajn a navyše dostatočne silný výkon pre vašu muziku. Sú teda ideálnymi spoločníkmi ako do interiéru, tak do exteriéru, kde chcete mať poriadnu párty.

Čo vám ponúkne drevený reproduktor Timewood?

Drevené „reprobedničky“ od značky Timewood majú jednu dve veľké výhody oproti klasickým reproduktorom. Samozrejme máme na mysli drevo a skvelý dizajn. Drevo má totiž skvelé akustické vlastnosti a z toho dôvodu je ideálna na reprodukciu hudby. Rovnako ako hudobné nástroje, tak i drevené reproduktory Timewood sa vyrába z toho najlepšieho dreva. Telo je vyrobené z exotického palisandrového dreva. Vďaka tomu budete mať postarané o skvelý hudobný zážitok a rozprúdi každú párty.
Reproduktory z masivního dřevaĎalšou výhodou je dizajn reproduktora. Štruktúra dreva a tvar tela dodáva reproduktorom tú správnu šťavu. Hodí sa tak skvele do každej izby a vždy s ním zožnete obrovský úspech. Okrem krásneho vzhľadu a štruktúre dreva, hrá aj dôležitú stránku veľkosť reproduktora. Vďaka praktickým rozmerom, si vezmete svoj módny drevený kúsok na cesty kamkoľvek a nepocítite, že ho so sebou nosíte. Hudbu potom môžete púšťať počas cesty.

Výkon jako pořádný samec

O poriadny výkon sa báť nemusíte. Drevené reproduktory Timewood sú nadupané a 3W výkon vás ohromí. Spoločne s dobrým playlistom sa stanete hlavným DJ vašej záhradné párty. Pomocou bluetooth môžete všetko ovládať z chytrého telefónu až na vzdialenosť 15 metrov. Či už sa nachádzate kdekoľvek v dome alebo na záhrade, vždy budete mať pod kontrolou čo sa hrá. V prípade, že vám nestačí pamäť mobilného telefónu, môžete drevené reproduktory Timewood naplniť SD kartou alebo pripojiť repráčik k počítaču. Okrem závratného výkonu, je aj úctyhodná výdrž repráčky Timewood. Na jedno nabitie vám tahle drevená beštie vydrží až 6 hodín. Potom stačí doplniť baterky pomocou USB kábla alebo napájanie zo siete. Drevené Benický Timewood sú moderné, dizajnové a výkone reproduktory, s ktorými ohromíte. Praktická veľkosť, výkon a možnosť ovládať všetko na diaľku robí z týchto reproduktorov číslo jedna v servírovaní muziky.