27 jún

Inšpirujte sa v retro = krásnej prútené kreslo

Prútené kreslá bývajú veľmi vítanou súčasťou každého interiéru.
Môžete ho zaobstarať do obývacej izby, do študentskej či detskej izby, do spálne, pracovne, skrátka kdekoľvek, kde chcete svoj kútik, kde môžete odpočívať. Aké kreslo si teda zaobstarať?

Výber materiálu

Trh s nábytkom je naozaj rozsiahly a k dispozícii je tak nepreberné množstvo najrôznejších kresiel. Kreslo k písaciemu stolu, kreslo hojdacie, detská kreslá, rozkladacie kreslá a podobne. Je tak len na vás, na aký účel budete danej kreslo využívať. Rovnako je dôležité vybrať materiál, z ktorého má byť kreslo vyrobené. Kreslá môžu byť čalúnené, drevené, plastové, môže sa kombinovať viacero materiálov. A veľmi obľúbená sú tiež prútené kreslá. Nielenže sú veľmi pekné, moderné a nadčasové, ale tiež sú jednoduché na údržbu.

Kam sa hodí prútené kreslo?

Prútené kreslo ľudia najčastejšie poznajú z rôznych záhrad, terás či balkónov. Ľudia majú teda prútené kreslo spojené skôr so záhradným nábytkom. Lenže to tak nutne byť nemusí, prútené kreslo je možné zaobstarať si taky do interiéru. Ide o veľmi pekný a prírodné kus nábytku, ktorý je zároveň pohodlný.

Interiér v prírodnom štýle

Prútené kreslo sa hodí prakticky do akéhokoľvek interiéru, moderného, elegantného, ale tiež do prírodného interiéru. V prútenom kresle si užijete aj príjemné pohodlie a odpočinok. Prútené kreslá sú k dispozícii v niekoľkých farebných odtieňoch. Môžete si zaobstarať napríklad svetlé prútené kreslo, tmavšie prútené kreslo. Niekedy sú k dispozícii aj farebné prútené kreslá, napríklad biele a podobne. Je tak len na vás, aké prútené kreslo si zvolíte.