29 jan

Katalóg nálepiek na stenu – tie najlepšie pre VÁS

Ako si krásne vyzdobiť svoj nový izbičku? Ako vybrať vhodnú dekoráciu, ktorá vám nezaberie žiadne miesto a napriek tomu vám bude dennodenne robiť radosť. A vedzte, že v tom nie je žiadne kúzlo. Takýto bytový doplnok iste poznáte. A ani vás peňažne nezruinuje.

Nalepovacie krása aj u vás doma …

A bude vám robiť dlho radosť. ČO je to? Nálepka na stenu. Áno jednoduchá, napriek tomu krásna samolepiaca dekorácie z jemního vinylu, ktorý má na rubovej strane silné lepidlo. TO je sic! silné, ale napriek tomu nepoškodí žiaden povrch, na ktorom je nalepené – a môžete lepiť ako na klasické „maľované“ múry, prípadne aj na jemné tapety bez výraznejších vystúpených vzoriek alebo vlysov.

Nielen do bežných miestností

Vďaka odolnosti sa hodí aj do kúpeľne, ale musíte dobre zebezpečit, aby ste nelepili napríklad cez maltovanie škáry medzi kachličkami – na samotných obkladačkách bude samolepka držať ako pribitá, ale škáry môžu robiť problémy, pretože sú porézne …

Ako ale vybrať tú správnu nalepovacie krásu? Akú má veľkosť? Aký je pre vás a váš domov najlepší motív / dizajn? A aké farby zvoliť? S tým vám chceme pomôcť – v základe sa môžete inšpirovať priamo v našom prehľade najobľúbenejších motívov na Krasnesamolepky.cz, alebo v novo zriadenom katalógu nálepiek na stene. Ten obsahuje viac ako 1 330 motívov, z ktorých si môžete jednoducho vybrať.

Abychom vám to ještě ulehčili, tak vězte, že jsme všechny motivy prošli a zařadili je do více než 240 tematických kategorií – růže, lyžař, koně, autobusy … vše najdete na svém místě. Určitě si i vy najdete to „své“ v některé z našich kategorií.

Veľkosť je kľúčová

Ak už viete, aký motív vybrať, tak je na rade vhodná veľkosť – väčšina má veľkosti cca od 50×50 cm, napríklad do 160×160 cm, takže rozptyl je naozaj veľký. Vhodnú veľkosť vyberajte podľa voľného priestoru, ktorý máte doma pripravený na nový samolepiace dekoratívne motív.

DO menších bytov s menším miestom na stene (môžete tam mať aj obrazy či iné dekorácie) sa hodí viac menších motívov, alebo jeden stredný. Do väčšie izby odporúčame voliť skôr jednotlivé veľké designy, ktoré vďaka voľnému priestoru majú väčšiu šancu vyniknúť.

]]>