16 mar

Kde sehnat levně taburety?

Taburet je najuniverzálnejším nábytkom v obývacej izbe. Niet sa teda čomu diviť, že patrí tiež k najobľúbenejším. Lenže je otázkou – kde ich zohnať lacno?
Preskúmali sme veľa obchodov – ako kamenných či elektronických a našli sme miesto, kde ich získate za čo najmenej prostriedkov. Musíte ale hľadať tie najkrajšie, ktoré skvele sadnú do vášho domova.

Ktoré z nich si vybrať?

My sme ich vyberali posledný mesiac. Neboli sme so žiadnymi spokojní. Hľadali sme tie, ktoré môžete jednoducho presúvať z relaxačného izby napríklad do kuchyne. Do tej sa hodí predovšetkým tie, ktoré sú z masívneho dreva a nemajú žiadne polstrovanie. Iste by dlho v kuchyni neprežilo. CHCI si prohlédnout všechny taburety

Horšie sa na nich však sedia, pretože nie sú tak mäkučké. Existujú však také varianty, ktoré majú odolný syntetický poťah – prípadne ekokoža je pomerne odolná, takže by vám mala v kuchynskom sedení plne vyhovovať. Práve pre tento materiál hrá veľa kladov – základom je jej ekologický pôvod, ďalej jednoduchá umývateľnosť a solídne farebná škála. Vďaka tomu sa nám podarilo nájsť ideálne sediaci prvok, ktorý môžeme mobilne prenášať sem a tam.Krásné sedací taburety Pevnejšie dosadnutie vyrovnávajíí klasické sedacie stoličky či taburetky. Nábytkové zostavy s týmito nižšími sedadlami môžu utvorí príjemný odpočinkový kút, kam každý bude rád „utekať“ s knižkou a menšie lampičkou pre nerušené čítanie.

To najlepšie nakoniec

Ešte užitočnejšie sú menšie sedátka s úložným priestorom. Ideálny práve na uchovávanie knižiek a časopisov pre kratšie čítanie, prípadne nejaká cukrátka na chuť. Pri výbere týchto taburetiek musíte zvážiť, či plne využijete ich skladovací priestor. Nepatrí totiž medzi tie najlacnejšie. CHCEM si prezrieť všetky taburetmi

Najväčší komfort si užijete s variantom, ktorá má vyššiu operadlo. Jeho absencia je pravdepodobne jediné negatívom tohto sedacej nábytku. Inak je máme radi v celom byte. Hlavne keď príde väčšia návšteva a nestačí nám klasickej ležérne sedacie vaky, siahneme práve po sedadlách z obývacej izby.