31 júl

Hľadáte na komody výpredaj?

Viete, čo je jedna z najdôležitejších položiek celého vybavenia nášho domu či bytu? O čom je reč? No predsa o komode, veľmi praktickom kusa nábytku, ktorý môžeme umiestniť snáď do každej miestnosti aj chodby v našom interiéri, pretože tu všade narobí dosť parády aj práca.
Read More

31 júl

Komoda dub sonoma – dekor, ktorý budete milovať

Dub sonoma sa stáva v dnešnej dobe drevodekórom, ktorý vystupuje do popredia. Je lacnejšie verzií, ako vzácna drevina, napriek tomu svoju úlohu perfektne plní aj vo svojej lamino verzii. Nespočet fóliou tak vyčaruje vášmu nábytku vzhľad, ktorého potrebujete docieliť u konkrétneho typu interiéru. Ak vaše srdce tiahne práve k dubu sonoma, rozhodne vás poteší svojim moderne – starobylým nádychom.
Read More

31 júl

Detské komody

Detské komody majú svoje jednoznačné použitie – v detskej izbičke. Už z toho dôvodu hrajú bohatými farbami, niekedy aj detskými vzormi a maľovkami. Ale niekedy tiež nie. K detským komodám sa však počíta tiež napríklad komoda s prebaľovacím pultom, ktorá je užitočná v prvých mesiacoch života dieťaťa. Vo výpočte komôd však ešte stále nie sme na konci …
Read More

10 júl

Aké typy knižníc a regálov vybrať do obývačky

Zvlášť pre typy ľudí, ktorí si potrpia na množstvo vlastnej literatúry najrôznejšieho žánru, je knižnica v obývačke nenahraditeľným kusom nábytku. Vyberať môžu z celej rady druhov a typov, ako materiálového, tak tvarového prevedení. Samozrejme sú v ponukách tiež najrôznejšie rozmery knižníc do obývacích izieb.
Read More

20 feb

Lacné komody

Komoda poskytuje dostatok úložného priestoru. Vďaka tomu môžete uložiť všetko, čo potrebujete. A úložný priestor je často potrebné, nielen pre ženy, ale aj pre deti, ktorí majú veľa oblečenia, dokumentov a vecí, ktoré je nutné niekam uložiť. Ak potrebujete zaobstarať komodu, často zohľadňujeme práve finančné stránku veci. Ideálnym riešením sú práve lacné komody.
Read More

20 feb

Kombinované komody

Premýšľate nad tým, kam len uložíte všetko to oblečenie, ktoré sa nezmestí už nikam inam? Neviete si rady a premýšľate, čo s tým? Jednoduchá pomoc sa priamo ponúka, kúpte si do svojho interiéru komodu. A nie hocijakú, ale kombinovanú komodu. Tie sú veľmi obľúbené u mnohých zákazníkov. Prináša toľko potrebný úložný priestor do vašej domácnosti.
Read More