20 feb

Lacné komody

Komoda poskytuje dostatok úložného priestoru. Vďaka tomu môžete uložiť všetko, čo potrebujete. A úložný priestor je často potrebné, nielen pre ženy, ale aj pre deti, ktorí majú veľa oblečenia, dokumentov a vecí, ktoré je nutné niekam uložiť. Ak potrebujete zaobstarať komodu, často zohľadňujeme práve finančné stránku veci. Ideálnym riešením sú práve lacné komody.

Najčastejšie materiály

Komody sa vyrábajú z rôznych a rôzne kvalitných materiálov, ktoré, ako všetko, majú svoje pozitíva i negatíva. Najlepším materiálom je drevo, ktoré je pevné, kvalitné a môžete si vyberať rôzne druhy. Ďalej je možné siahnuť po masívu, ktorý je pevný a odolný materiál. Je prírodné a kvalitné, čo mnohí zákazníci ocenia. Veľmi moderné je tiež drevotrieska (DTD) z ktorej sa následne vyrába lamino doska, ktoré sa polepují dekoračným laminovacom papierom, ide o najpoužívanejšie materiály. MDF je materiál, ktorý je odolný v ohybe, vlastnosti bývajú často porovnateľné s masívnym drevom.

Kvalita za rozumnú cenu

Lacné komody sú úmerne kvalitné cene. Za slušnú sumu získate dostatok úložného priestoru, ktorý bude kvalitný a zároveň vás finančne nezruinuje. Komody sa hodí do všetkých miestností, využijete ich nielen v spálňach, detských či študentských izbách, ale napríklad v obývacích izbách, pracovniach a podobne. Rôzne materiály a dekory umožňujú, že komody môžete umiestniť do mnohých interiérov, moderného, retro i elegantného.

Farebné prevedenia

Dnes už existuje mnoho farebných kombinácií a dekorov, takže si môžete zaobstarať komody nielen v klasických dekoroch duba, buka, čerešne a podobne, ale tiež aj v rôznych farbách, napríklad čierna, biela, šedá a podobne. Čo najviac tak môžete prispôsobiť komodu svojmu interiéru i svojim potrebám.