31 júl

Lacné komody a bielizníky sú opäť trendy

Lacné komody a bielizníky bývajú súčasťou každej domácnosti. Potom sa na nejaký čas odmlčali a teraz sa opäť vracia späť. Posledným trendom v interiérovom dizajne sú práve lacné komody a bielizníky. Prečo sa tomu tak deje? Jednoduchá otázka má aj jednoduchú odpoveď.

Je to predovšetkým vďaka tomu, že praktické komody a bielizníky získavajú aj nový dizajn. Nie sú tak len praktické, ale sú aj zároveň pekné a vytvorené z niekoľkých rôznych materiálov, ktoré dodávajú eleganciu a krásu.

Čo ponúka lacné komody bielizníky

Ako sme si povedali vyššie, lacné komody bielizníky sú opäť v kurze a trendy. V minulosti boli iba praktické, ale čo sa týka vzhľadu neboli nič moc. To sa však príchodom trendov zmenilo. Okrem účelnosti teraz ponúka aj luxusné materiály a veľmi pekný vzhľad. Nie sú tak len obyčajným kusom nábytku, ale skutočnou súčasťou interiéru. Komodou či bielizník sa nazýva kus nábytku, ktorý má dostatok úložného miesta. V prvom okamihu vás môže zaraziť, ako veľmi sú lacné modely široké, ale potom čo uvidíte koľko bielizne sa do nich zmestí, určite je v domácnosti uvítate. Nenechajte sa teda ich šírkou hneď na začiatku zastrašiť. Natrafiť môžete aj na veľmi praktické kúsky, ktoré nevyzerajú tak hrozivo. Komody v akciách a zľavách sa vyrába v širokom spektre a využiť ich môžete ako do obývacích miestností, tak do spální či detských izieb. Výnimkou nie sú ani jedálne, predsiene či kúpeľne. Komodu či bielizník však vyberajte vždy s ohľadom na umiestnenie nábytku. Bielizník určený do kúpeľne musí byť viac odolný proti vlhkosti a vode, ako komoda, ktorá ide do obývacej miestnosti.

Aký je rozdiel medzi skriňou a komodou či bielizník?

Rozdiely ktoré ponúka skriňu a lacné komodky je na prvý pohľad viditeľný. Je to predovšetkým v objeme vecí, ktoré môže bielizník na rozdiel od skrine pojať. Veľké množstvo zásuviek u skriniek ukazuje nadštandardné funkcie. V skrini uložíte skôr kabáty a bundy. V komode či bielizníka schováte všetko ostatné. Ani v hlbokej zásuvke sa prehľadne zložené bielizeň nestratí. Naopak dostane ten správny poriadok. Vďaka tomu budete mať vždy prehľad o svojom oblečení. Lacné komody sú tak veľmi praktickým a pritom estetickým druhom nábytku, ktorý nesmie chýbať v žiadnej modernej domácnosti.