07 júl

Lacné obývacie steny môžu oslniť rovnako ako tie drahé

Ak nemáte dostatok finančné prostriedky, alebo jednoducho nechcete utrácať za drahý nábytok, je pre vás riešením lacná obývacia stena. Tá môže byť aj riešením, ak si chcete vybaviť byt v prenájme, alebo víkendovú chatu, kde by robení drahého nábytku bolo zbytočným luxusom.
Ovšem pre niekoho môže byť lacná obývacia stena a zostava riešením aj na niekoľko rokov. Vďaka nízkej obstarávacej cene majú lacné obývacie steny nespornú výhodu v tom, že ak sa v budúcnosti rozhodnete pre kvalitnejší nábytok, môžete sa lacné obývacie steny s ľahkým srdcom zbaviť.

Typy obývacích stien a zostáv

Obývacie steny a zostavy sú tradičným zariadením takmer každej obývacej izby. Zaobstarať si môžete buď sektorovú bytovú stenu, alebo kompletnú zostavu. Sektorový nábytok má výhodu v tom, že si ho môžete poskladať podľa svojich predstáv a priestorových možností. Prípadne si môžete zaobstarať celú bytovú zostavu, pri ktorých sú obvykle zvýhodnené akciové ceny. Sektorové steny sú praktické aj z toho dôvodu, že ich jednotlivé komponenty sú rozmerovo rovnaké, takže ich môžete rôzne kombinovať, alebo až vás omrzí ich zostavenie, môžete celú zostavu prestavať. Cez výhodné nízke ceny majú lacné obývacie steny a zostavy moderný dizajn, avšak na výber sú aj klasické štýly, rovnako tak rôzne farebné prevedenia a použitý materiál.

Najlacnejšie nábytok

Za výhodné ceny si môžete zaobstarať obývaciu stenu a zostavu aj v eshope. K najvyhľadávanejším patrí obývacie steny s imitáciou duba, slivky, orecha a ďalších drevín. Jednotlivé komponenty možno vzájomne skladať a kombinovať, alebo je i vešať na stenu. Závesné skrinky šetrí miesto na podlahe, takže sa za stenou nehromadí chuchvalce prachu, ako to poznáme u klasického nábytku. Podlaha sa ľahšie vytiera a v prípade koberce vám pri luxovaní pri stene nič neprekáža.

Možnosti obstaranie lacné obývacie steny

Mnohé obchody s nábytkom a supermarkety ponúkajú pravidelné zľavové akcie. Kvalitné obývacie steny a zostavy môžete kúpiť za zaujímavé ceny a pritom tento nábytok v žiadnom prípade nie je menej kvalitné. Dôvodom k zľavám je väčšinou zmena záujmu nakupujúcich, ktorí túžia po niečom novom a nevšedné. Lacné obývacie steny kúpite aj v najrôznejších bazároch. Často tu môžete objaviť veľmi kvalitné a pritom lacné obývacie steny, ktoré sa napríklad dováža z cudziny.