09 máj

Malé sedacie súpravy = ideálne do garsónky

Súpravy menších rozmerov sú dosť často vyrábané v rohovom prevedení. Ich minimalistické poňatie vám môže byť na prospech, aj čo sa týka ich štýlu. Sú jednoduché, napriek tomu moderná a hlavne ľahučké.
Nemusíte sa báť manipulácie. Malé sedacie súpravy nie je problém premiestňovať.

Na co si dávat pozor při výběru

Z hľadiska výberu korpusu buďte však opatrní. Hľadajte pevnosť a stabilitu rovnako ako by ste kupovali veľkú sedaciu súpravu. Potom by bola len otázka času, kedy vám doslúži. Možno máte predsudky k pružinovým konštrukciám, pretože takéto matrace už sa veľmi nevyrába, ale v tomto prípade sú pružiny príjemnou záležitosťou. Kvalitný pružinový komplex vám zaistí výborné posedenie. Spoločne s PUR výplňou je veľmi zaujímavú a atraktívnu variantom.

Výhoda moderných sedačiek

Nespornou výhodou malých i iných trendy sedačiek je ľubovoľné zostavenie do ľavého alebo pravého rohu. Predtým to nebolo možné a mnoho ľudí si nevedela v hlave porovnať, aký roh vlastne potrebuje. Univerzálnosť sedacích súprav tak našla rad priaznivcov a nie je sa čomu diviť. Hoci by sa to zdalo byť nemožné, aj malá sedacia súprava môže ísť rozložiť. Vďaka tomu si zo sedačky vytvoríte dokonalú atmosféru na ležanie pri TV alebo počúvanie hudby.

Malé sedačky nie sú len rohové

Čo by ste povedali dvojmiestne sedacej súprave? Jej veľkosť je úmerná vášmu priestoru a nie je to na úkor kvality. Vďaka tomu si užívate pohodu podobne ako s väčšou sedačkou. Hodí sa najmä pre mladé páry. Ak si neviete rady s materiálom, nesklame vás čalúnenie v podobe eko kože, však ani textílie nie je zlou voľbou. Najhoršie je na tom koženka, ktorá dosť často po pár rokoch podľahne tiaži vášho tela a začne sa drobiť. Sedacia súprava môže byť štýlový doplnok, aj keď je menšie, než obvykle. Nebojte sa jej, postupne jej môžete rozširovať ďalšími komponentmi.