13 máj

Moderná obývacia stena

Obývacie steny delíme na moderné, klasické a sektorové. Z minulých dôb poznáme predovšetkým klasické obývacie steny, zvyčajne vyrobené z masívu. Slúžili v obývacej izbe mnohokrát po celý život majiteľov. Ich nepraktickosť, veľká váha a obtiažna manipulovateľnosť sa najviac prejavila pri maľovaní stien izby, alebo v prípade premiestňovania nábytku, rekonštrukcia bytu alebo sťahovanie. Všetky tieto negatívne stránky eliminujú moderné obývacie steny, ktoré sú predovšetkým ľahké, možno ich ľahko premiestňovať, rôzne dopĺňať a vzájomne kombinovať.
Read More

11 júl

Obývacie steny dub sonoma

V ponuke všetkých obchodov s nábytkom nájdeme už aj obývacie steny, ktoré sú nielen praktické a účelné, ale tiež majú dnes dekoratívnu funkciu vďaka najrôznejším farbám a dekorom, v ktorých sa vyrábajú. Môžete tak zo svojej obývačky vykúzliť miesto, ktoré je moderné, luxusné, sofistikované, trendy či len jednoducho retro alebo rustikálne, to už je úplne na vás, čo si vyberiete. Obývacie steny dub sonoma vyzerajú veľmi dobre, sú moderné a krásne. Vyniknú v každej izbe a oživí ho.
Read More

20 feb

Krásne obývacie zostavy do obývačky

Na pohovke relaxujeme, ale aj vítame hostí. Aj z mnohých ďalších dôvodov by mal byť dobre navrhnutý a tiež komfortné – čo hrá okrem vizuálnej príťažlivosti veľkú úlohu. Obývacia izba bez nábytku si nevieme a ani nechceme predstavovať, že? Kde by sme sedeli a bavili sa s ostatnými členmi rodiny? Kde by sme sa pozerali na televíziu? Výber nábytku by sme tak nemali nechávať náhode, ale starostlivo si všetko rozvrhnúť. Vyberte si štýl, ktorým sa chcete inšpirovať a podľa toho si obývacia izba zariaďte. Chýbať určite nebudú ani krásne obývacie zostavy do obývačky.
Read More