11 júl

Obývacie steny dub sonoma

V ponuke všetkých obchodov s nábytkom nájdeme už aj obývacie steny, ktoré sú nielen praktické a účelné, ale tiež majú dnes dekoratívnu funkciu vďaka najrôznejším farbám a dekorom, v ktorých sa vyrábajú. Môžete tak zo svojej obývačky vykúzliť miesto, ktoré je moderné, luxusné, sofistikované, trendy či len jednoducho retro alebo rustikálne, to už je úplne na vás, čo si vyberiete. Obývacie steny dub sonoma vyzerajú veľmi dobre, sú moderné a krásne. Vyniknú v každej izbe a oživí ho.

Moderný a elegantný vzhľad

Každý chce vo svojom dome či byte mať zariadenie, ktoré korešponduje s jeho vkusom, ktoré vyzerá pekne, je účelné a skrášľuje prostredie, v ktorom žijete. Niekto dá na moderný dizajn, niekto má rád robustný a rustikálny nábytok. Iný zase holduje luxusným kúskom, secesnom či retro kúskom. Obývacie steny dub sonoma sa hodí do akéhokoľvek obývacej izby, moderného, luxusného, elegantného. Jeho jemné línie a farby zapadajú do každého konceptu interiéru.

Najčastejšie použité materiály

Obývacie steny sa vyrábajú z mnohých najrôznejších materiálov. Vďaka tomu je tento artikel variabilné, môže sa vyrábať z finančne dostupných materiálov, ako napríklad drevotrieska, lamino a podobne, ktoré toľko nezaťažujú vašu peňaženku, a kvalita zodpovedá cene. Potom sú tu materiály ako drevo či masívy dreva, čo je pevný a stabilný materiál. Najčastejšie sa môžete stretávať s dubom, bukom, borovicou, smrekom.

Dekor dub sonoma

Krásny a jemný dekor dub sonoma skrášlia každú obývaciu izbu. Obývacie steny dub sonoma v sebe kombinujú dve farby, bielu a svetlo hnedú, teda farbu duba. Tieto dve farby sú veľmi vhodne kombinované a dekor dubu sonoma teda vyzerá jemne, elegantne a moderne zároveň, vhodný je do všetkých obývacích izieb. Keď týmto dekorom zariadite celý obývacia izba, budete krásne zladený.