29 mar

Obývacie steny dub sonoma – atraktivna farba

O odtieni nábytku „dub sonoma“ budeme počúvať zrejme ešte dlho. Jedná sa o veľmi atraktívnu farbu, ktorá sa dá variabilne upravovať podľa interiéru. Vo väčšine prípadov uvidíte dub sonoma vo svetlých podtónoch dreva, ale možné je i jeho morenie do ďaleko tmavších odtieňov.

Záleží tak na každom z nás, pre ktorú variantu sa toho času rozhodne. Starostlivo svoj výber tónovania zvážte, obývaciu stenu si zrejme nekupujete na jeden rok.

Moderná obývacia stena dub sonoma

Osvedčenou variantou dubu sonoma je odľahčená verzia DTD lamina. S týmto druhom nábytku si zaistíte lepšiu manipuláciu. Obývacie steny z masívu nie sú už tak často videné. Mnoho ľudí ich má už len na chalupách. Do modernej obývacej miestnosti sa prikloňte k trendy variantám, ktoré pozdvihnú úroveň vášho bývania.

Nevoľte kompaktnú stenu, za retro dôb síce mohla byť „in“, ale dnes sa hľadí na niečo iného. Hoci vo vás obývacie steny dub sonoma môžu evokovať rustikálnejší charakter, je to len na oko. A pozor, mnoho dekoračných fólií a dekorácií to jednoducho zmení. Živý design, hravosť, kúzlo s farbami a vzdušnosť sú hlavnými pojmami modernej doby. Úlohu hrajú najrôznejšie zoskupenia komponentov, obývacích stien je v tomto ohľade množstvo.

Na čo sa zamerať, aby nič nechýbalo alebo naopak nebolo navyše?

Milovníci sledovania televíznych seriálov riešia umiestnenie televízie, DVD alebo rovno domáceho kina. Rozhodne potrebujete televízny stolík, ale aj skrinky na zem a ďalšie závesné komponenty.

Hoci detail, tak príjemná súčasť obývacích stien – LED osvetlenie. Dnešná doba praje pripraveným, a v tomto prípade je LED osvetlenie veľmi vyhľadávanou súčasťou. Obývacej stene dodá iskrivý nádych a teplo domova.

Nebojte sa kombinácií. Bielený dub s odtieňom sonoma vyzerá elegantne a honosne. Prepojiť dva zdanlivo nemožné štýly vidieckeho vzhľadu v modernej podobe zvládnete i vy.