06 mar

Len rohové sedacie súpravy skvele využívajú priestoru v obývačke

Výrobcovia sedacích súprav vyhoveli najrôznejším požiadavkám svojich zákazníkov a dnes už môžete nájsť sedacie súpravy v niekoľkých tvaroch, prevedeniach, farbách motívoch a podobne. Rohové sedacie súpravy poskytujú dostatočné množstvo priestoru pre sedenie a vyzerajú veľmi pekne a moderne.

Úspora miesta

Rohové sedacie súpravy sa skvele hodí do menších obývacích priestorov, pretože poskytujú dostatok miesta na sedenie a pritom nezaberajú veľa priestoru, ako je tomu u iných sedačiek. Navyše môžu byť rohové sedacie súpravy rozkladacie, takže na ne môžete umiestniť návštevu či na nich spať sami. Roh sedačky v mnohých prípadoch ponúkne svojim majiteľom úložný priestor, ktorého, ako je známe, nie je nikdy dosť. Rohové sedacie súpravy tak majú mnoho výhod, ktoré ocenia všetci jej majitelia.

Najčastejšie použité materiály

Materiálov, z ktorých sa vyrába sedacie súpravy, je veľa. Najčastejšie sa na konštrukciu používa lamino, drevotrieska či samotné drevo, napríklad borovica, dub, buk, smrek, breza a podobne. Materiál pre konštrukciu musí byť pevný a odolný, sedacia súprava je používaná prakticky denne, musí niečo vydržať. Vrchná časť býva potiahnutá tkaninami, látkami, kožou, eko kožu a podobne, stačí si len vybrať to, čo je vášmu srdcu najbližší.

Farby a motívy

Keďže ide o dominantu obývacej izby, je jasné, že by rohové sedacie súpravy mali byť čo možno najkrajší. Môžete si vybrať z klasických farieb ako je šedá, hnedá, béžová, čierna, ale k dispozícii sú aj pestré farby, zelená, červená, modrá, fialová či oranžová. Ak nechcete úplne jednofarebnú sedačku, vrhnite sa do motívov a potlačí, ktoré vyzerajú veľmi pekne a moderne. Veľký výber poťahov zaručí, že si vyberiete takú, ktorá sa vám bude páčiť!