27 jún

Rozkladacie kreslo s úložným priestorom si zamilujete aj v starobe …

Všetci vieme, že v kresle sa skvele odpočíva a relaxuje. Dnešné kreslá však vie ďaleko viac. Majú úložný priestor, je možné ich rozložiť, sú originálne vytvorené a vie doplniť interiér, skrášliť ho a oživiť.

Miesto pre návštevy

Stane sa vám čas od času, že sa u vás objavia návšteva v podobne rodiny či priateľov? Posedíte, rozprávate sa. Aby návšteva skoro nemusela na vlak, ponúknete jej prespanie. A na takéto účely slúžia rozkladacie kreslo. Jednoduchými ťahmi ho rozložíte a z príjemného a pohodlného kresla vytvoríte príjemnú a pohodlnú posteľ. Skvele sa hodí aj do malých bytov a izieb.

Úložný priestor

Nielen posteľ získate, keď si zaobstaráte rozkladacie kreslo. Niektoré kreslá tiež disponujú úložným priestorom, do ktorého je možné ukladať obliečky, periny, knihy a rôzne ďalšie veci. Takýto úložný priestor veľmi pomáha v malometrážnych bytoch i menších priestoroch. Ak si chystáte zaobstarať rozkladacie kreslo s úložným priestorom, potom si ujasnite, na aké účely ho budete najčastejšie využívať. Najčastejšie na ňom budete relaxovať? Budete na ňom pravidelne spať? Podľa toho sa rozhodnite, či zvolíte kreslo pevné, pevné a odolné, s veľkou spacie plochou a podobne.

Rôznorodosť štýlov a farieb

Vyberie si naozaj každý, pretože dnešný trh ponúka mnoho najrôznejších materiálov, farebných prevedení, vzorov, tvarov a štýlov. Vďaka tomu môžete rozkladacie kreslo s úložným priestorom prispôsobovať vášmu interiéru a tiež vašim požiadavkám. Môžete si vybrať kreslo lacného či luxusného typu, moderné, štýlové, rustikálne či naopak retro štýl, presne podľa štýlu vašej domácnosti. Vyrába sa v najrôznejších farbách, s jemnými i pestrými farebnými motívmi. Vyberte si to najlepšie kreslo pre vás!