20 feb

Rozkladacia sedacia súprava do rohu

Sedacia súprava je ideálne miesto pre odpočinok, sledovanie televízie, čítanie či relaxáciu. Ak príde k vám návšteva, potom jej tu pohodlne usadíte. Je to naozaj dôležitý kúsok každej obývacej izby a interiéru. Nedá na neho dopustiť mnoho ľudí. Sedacia súprava však môže mať viac funkcií. Aké?

Pohovka do menších priestorov

Rozkladacia sedacia súprava do rohu je skvelým a ideálnym pomocníkom do všetkých interiérov, najmä potom do tých menších, kde je dôležitý každý centimeter. Táto sedacia súprava sa dá rozložiť, teda získate spací priestor pre spanie a to nielen pre vaše návštevy, ktoré k vám zavítajú, ale ak bývate sami v malom byte, kde nie je priestoru nazvyš, využijete spací priestor k spánku aj vy. Vďaka tomu môžete cez deň normálne fungovať, pozývať si návštevy, leňošiť pri televízii, pohybovať sa po miestnosti so sedacou súpravou. Večer jej stačí len rozložiť a získať tak kvalitný priestor pre spánok. Ráno všetko vrátite do pôvodného stavu a je hotovo.

Využite každý roh

V interiéroch obvykle nevyužívate dostatočne všetko, čo vám ponúka. Do rohov sa často umiestňujú skrine, postele alebo sa jednoducho nechávajú voľné. Nevadí to, keď máte dostatočný priestor, keď sa vám do interiéru zmestia všetky kusy nábytku, ktoré tam chcete mať. Ak však máte obmedzený priestor alebo malý priestor, aj rohy sú dôležité a môžu ušetriť pekných pár centimetrov. Rozkladacia sedacia súprava do rohu je to pravé pre vás. Umiestnite ju do rohu, kde si nájde svoje miesto a vy tak využijete naozaj každý kus vášho bytu či domu.

Materiály a farby

Rozkladacia sedacia súprava do rohu je k dostaniu v rôznych farebných prevedeniach, sýte farby, ktoré oživia interiér i univerzálne, jemné tóny, ktoré môžete využiť v každom interiéri. Tiež materiály si môžete zvoliť, drevo, masív dreva, lamino. Siahnuť môžete po súprave, ktorá má poťah z čalúnenia, eko kože, kože, textílie a podobne. Voľba je úplne na vás. Vyberte si aj vy tú pravú rozkladací sedaciu súpravu.