27 jún

Rustikálne sedacia súprava sa hodí aj do retro interiéru

Sedacia súprava je základom v každej obývacej izbe. Slúži na oddych, relaxáciu, sledovanie televízie alebo tiež pre usadenie návštev. Ide o hojne využívaný kus nábytku a ako už to tak býva, rýchlo sa opotrebuje.
Preto je dôležité pri výbere sedacej súpravy nesiahnuť ihneď po prvom kúsku, ktorý sa vám páči. Dôležité je zistiť, z akého materiálu je vyrobená, ako sa na ňu sedí, či je poťah naozaj kvalitný a pevný.

Pevná konštrukcia je základ

Sedacia súprava by mala mať poriadne pevnú a odolnú konštrukciu. Jedine tak predídete tomu skorému opotrebovaniu. Ak chcete ušetriť a kúpite si lacnú pohovku, ktorá nebude úplne kvalitné, vo finále si budete musieť po pár použitiach kúpiť sedačku novú a zbytočne zaplatíte viac peňazí. Je lepšie si zaobstarať kvalitné sedaciu súpravu a tú využívať roky. A práve pevná konštrukcia spolu s kvalitným materiálom je to, čo robí sedaciu súpravu kvalitné.

Štýl je tiež dôležitý

Sedacia súprava môže byť lacná, môže byť v modernom štýle, elegantným, retro štýlu a podobne. Obľúbená je tiež rustikálne sedacia súprava, ktorá sa hodí do väčších obývacích izieb. Ide o veľkú a pevnú sedaciu súpravu, ktorá pojme veľkú návštevu, urobíte si na nej pohodlie a krásne sa zrelaxujete. Ide o ozdobné a okázalé sedacie súpravy, ktoré splnia každú vašu predstavu.

Rohové aj jednoduché

Rustikálne sedacie súpravy sú k dispozícii v jednoduchom prevedení, v rohovom prevedení, s kreslami, taburety a podobne. K dispozícii je tiež široká škála farebných prevedení, motívov a materiálov. Úplne bežná je dnes už zelená pohovka, modrá, červená či fialová, s veľmi vydarenými a pestrými motívmi. Materiály, ktoré sú kvalitné, zaručujú tiež dlhodobú životnosť a môžete ich tak bez problémov využívať dlhé roky.