31 júl

Šatníkovej skrine s posuvnými dverami

Veľmi obľúbené sú šatníkové skrine s veľkou zrkadlovou plochou. Nielen, že priestor opticky rozšíria, ale ony ho aj ušetrí. Nemusíte si kupovať skriňu a zrkadlo zvlášť. V tejto variácii sa iste uvidíte aj vy.

Nadčasový a elegantný vzhľad

Šatníkovej skrine s posuvnými dverami sú zárukou trendy sortimentu, ktorý nikdy nevyjde z módy. Sú zakomponované tak, aby korešpondovali s múrom a vytvárali tak kompaktný dojem. Ich priestor vo vnútri je veľký. Pojme rad vecí, ktoré tak bez problémov uschováte. U šatníkových skríň sa kombinuje rad materiálov od drevotriesky na hornej dosky, bočné panely aj sokle až po melamínové fólie dekoračného rázu. Na úchytky sa dosť často používa chróm s pozinkovaním alebo ABS plast. Záleží na vás, aké variante dáte prednosť.

Šatník nemusí stáť len v predsieni

Pestrá paleta výberu umožňuje aj široké možnosti ohľadom umiestnenia nábytku. Máte spálni ladenú do bielych farieb? Potom si určite prídete na svoje sa šatníková skriňou s bielym korpusom a dvierkami v bielom lesku spoločne so zrkadlom. Šatňové skrine doslova splývajú s múrom, sú teda dokonalou ukážkou, že o nich nikto ani nemusí vedieť. V závere nie sú žiadnym vystupujúcim článkom, ktorý by rušil kompaktný dojem. Zabudnite chvíľu na 3D akcenty a nechajte na seba pôsobiť aj tento druh uhladené krásy a elegancie. Úložný priestor je tu skutočne nemalý, takže sa tu pokojne vojde šatník celej rodiny. Jedna stena vašej spálne bude nádherne a prepychovo vyzerať a súčasne poskytne oporu v obliekaní. Triedenie šatníka tak môžete s čistým svedomím odložiť na neurčito. Tu sa vám zmestia kabáty, saká a bundy od jari do zimy! Bielený dub sa sivým antracitovým sklom je dosť možno výstrelkom módy, ale v praxi je veľmi nenápadný. Kto teda hľadá súčasne aj nekrikľavé módnu vlnu, práve jej našiel.