18 máj

Šatníkovej skrine sa bez posuvných dverí neoplatí kupovať

Šatníkové skrine s posuvnými dverami sú elegantným, moderným a plne účelným vybavením mnohých domácností. Málokto má však dostatok priestoru na vlastnú šatňu, takže situáciu rieši týmto spôsobom.

Posuvné dvere šatníkových skríň dokážu byť aj tiché, takže nebudete rušiť spiaceho partnera alebo partnerku cvakaním. Tento druh šatníkovej skrine je priestorný, prehľadný a pojme mnoho vecí. Obyčajná skriňa nie je tak efektívnym riešením, a podobne je na tom aj komoda, kam sa do priehradiek vojde spodná bielizeň a nejaké drobnosti. Každý však potrebuje mať skriňu, kam si môže uložiť vrchné aj spodné diely oblečenia, a to nehovoríme o bundách, kabátoch, nohaviciach, atď.

Zvoľte si variantu, ktorá bude vyhovovať vám

Výhodou týchto skríň je výroba na objednávku presne na mieru. Záleží na vás, koľko tu bude šatníkových tyčí, políc a priehradiek. Vaše vyžehlené šaty na vešiaku budú vyzerať krásne aj po niekoľkých dňoch.

Rovnako tak pracovné košele s naškrobeným golierom pre manžela! Úložný priestor nad kabátmi sa dá využiť na kabelky, pracovné tašky, opasky a batohy. Rozhodne sa vám nestane to, čo sa bežne deje u klasicky uložených vecí v skrini.

Rozbúrané kôpky bielizne, pretože potrebujete vybrať ten najspodnejší sveter alebo zamotaný opasok v nohaviciach, to si pamätáme všetci. Takýto systém ukladania oblečenia pramení z nedostatku priestoru alebo vašej poriadkumilovnosti. S novou skriňou príde motivácia upratať šatník a nechať si tu len veci, ktoré potrebujete.

Ľahká manipulácia s laminátom vás nadchne

Na oko robustná skriňa, ale zdanie klame. Je z laminovaných drevotrieskových dosiek, ktorým sa dnes dostáva značnej obľúbenosti. Skriňa nie je tak drahá ako tá z masívu, a navyše má aj mnoho ďalších výhod. Jednou z nich je manipulácia, jednoduchá údržba a veľký výber farieb. Známe pod názvom DTD-L, ktoré podlieha najrôznejším moderným trendom, vrátane dezénu presne podľa vašich prianí.