11 júl

Detské sedacie vaky a vrecia sú naozaj pohodlné!

Premýšľali ste už niekedy o sedacom vaku alebo vreci? Radi by ste niečo také zaobstarali vášmu dieťaťu? Smelo do toho! Detské sedacie vaky a vrecia sú nesmierne pohodlné! Prečo? Sedacie vaky sa anatomicky dokonale prispôsobujú tvaru tela (vďaka sypkému materiálu vnútri) a dokážu tak vytvoriť ideálnu oporu pri sedení aj ležaní. Chrbát sú vďaka tomu uvoľnená, ale svaly pritom udržujú zdravý tonus.
Read More

11 júl

Náplň do sedacích vakov

nSedacie vaky poskytujú moderné variantu veľmi pohodlného posedenie, vďaka maximálnemu prispôsobenie sa vášmu telu. To je spôsobené predovšetkým náplňou samotného vaku, ktorých existuje celý variant a každá je vhodná pre trochu iný štýl sedenie vo vaku.
Read More

11 júl

Sedacie vaky pre deti sú vhodné aj pre dospelých

Sedacie vaky pre deti sú v posledných rokoch veľkým hitom. Za tú dobu sa objavilo veľa výrobcov so sedacími vaky. Vďaka tomu je veľmi ťažké sa orientovať v ponuke a vybrať tie správne sedacie vaky pre deti. Na prvý pohľad detská záležitosť je však veľmi pohodlná aj pre dospelých, ktorým otvorí dvere späť do detských rokov. Ako sa teda orientovať vo svete sedacích vakov a podľa čoho vyberať sedacie vaky pre deti, aby zodpovedali presne vašim kritériám?
Read More

11 júl

Kúpte si miesto kreslá sedacie vaky!

Sedacie vaky a vrecia sa tešia stále väčšej a väčšej obľube. Niet divu, ide o nový, veľmi moderný, farebný a veselý doplnok do domu, ktorý zároveň plní funkciu kresla. Mnoho ľudí tak môže týmto jediným sedacím vakom či vrecom zmeniť svoju obývačku, doplniť ho kúskom, ktorý je farebný, veselý, dizajnový a tiež veľmi krásny.
Read More

11 júl

Sedací vak lacno

Lacný sedací vak sa dá kúpiť v nepreberných možnostiach, čo sa týka materiálov a farieb. Nemusíte sa zrovna prikloniť k luxusnejšie ekokoži, deti si vyhrajú aj s bavlneným alebo plyšovým vakom a vás uspokojí ten nylonový či polyesterový.
Read More

11 júl

Sedacie vaky tvarované

Súčasná doba prináša zvrat a ponúka celý rad netradičného nábytku. Úplne netypickým riešením sú posledné nové trendy v bytových doplnkoch, ktorými sú sedacie vaky a vrecia. Sedacie vaky sa vyrábajú v najrôznejšom prevedení a sú určené ako pre dospelých, tak pre deti.

Read More

20 feb

Kam sa hodí sedacie vaky/vrecia?

Predtým boli sedacie vaky naplnené predovšetkým suchými strukovinami. Pôvodný názov „bean bag“ teda jasne napovedá pre jeho obsah fazule. V modernej dobe sa najviac vyskytujú varianty sedacích vakov naplnených PES (polyesterovými guľôčkami), napriek tomu tvar fazuľa, vaky dosť často pripomínajú.
Read More