17 nov

Sedacie súpravy akcie

Obývaciu izbu si možno len ťažko predstaviť bez sedacej súpravy. Je to nie len nevyhnutný kus nábytku slúžiaci k sedeniu, ale často tiež dominanta miestnosti. Sedacie súpravy sú nie len súčasťou obytných interiérov, ale tiež luxusnejších kancelárií, vstupných hál hotelov a iných priestorov. Ich účelom je ponúknuť príjemné posedenie pri rozhovoroch, alebo pri čakaní. V domácom prostredí sú sedacie súpravy najviac používaným nábytkom pri trávení voľného času.

Sedačky rozkladacie a s úložným priestorom

Pokiaľ si budete vyberať sedaciu súpravu do svojej obývacej izby, určite sa vám vyplatí zadovážiť si sedačku rozkladaciu. Využijete ju nie len k sedeniu, ale napríklad v malom byte môže slúžiť aj k spaniu. Rozkladacia sedacia súprava plne nahradí manželskú posteľ. Ušetríte tak mnoho miesta a zároveň aj peniaze, keďže kúpite vlastne „dva v jednom“.

Veľmi praktickým riešením je tiež úložný priestor. Sedacie súpravy s úložným priestorom umožňujú skladovať posteľnú bielizeň, sezónne oblečenie, obuv, prípadne detské hračky či iné predmety, pre ktoré by ste museli inak hľadať odpovedajúci priestor. V úložnom priestore pod sedačkou ich tak budete mať prehľadne uložené, a zároveň ich môžete mať stále po ruke.

Zľavové akcie

Sortiment sedacích súprav je natoľko pestrý, že si môže každý vybrať štýl, materiál, farbu a vyhotovenie podľa svojich predstáv. Záujem zákazníkov a obmena módnych trendov núti designérov a výrobcov prichádzať neustále s ďalšími nápadmi a novinkami. Obchody potrebujú pre nový tovar dostatok miesta, a preto sa snažia vypredať sedacie súpravy, o ktoré už nie je taký záujem.

Vyhlasujú preto často zaujímavé akcie, ktoré umožňujú zakúpenie nábytku za veľmi priaznivé ceny. To však v žiadnom prípade neznamená, že za nízku cenu dostanete nekvalitný tovar. Naopak je možné si za nižšiu cenu zadovážiť veľmi kvalitnú sedaciu súpravu, často aj luxusnú koženú sedačku, ktorá z módy nikdy nevyjde. Koža je výrazom komfortu, elegancie a prepychu.

Typy sedačiek
V akcii je možné zakúpiť najrôznejšie typy a vyhotovenia sedacích súprav. Okrem sedačiek rozkladacích, či s úložným priestorom, sú to tiež najrôznejšie tvary, od rovných, dvoj- alebo troj- sedačiek až po rohové. Rovnako výber materiálu je veľmi pestrý. Najtypickejšie sú sedačky čalúnené, ktoré sú zaopatrené odolnými látkami najrôznejších vzorov a farieb.