13 máj

Sedacie súpravy, aké by si každý prial v obývacej izbe

Sedacie súpravy 3 1 1 alebo 3 2 1, pozadu neostávajú ani ich predchodcovia, ktorými sú rohové sedacie súpravy alebo sedačky v tvare U.
Každému sa tak bude hodiť iný typ a nemusí vždy staviť len na to, čo je trendom. Do vášho interiéru tak akurát môže pasovať retro alebo iná sedacia súprava. Záleží tak na vás, k akému prúdu sa pripojíte, či radšej jednoduchosť alebo vzorovanie.

Moderna s atraktívnym vzhľadom

Tieto sedacie súpravy sú veľmi okázalým prvkom obývacích izieb. Ich prestíž spočíva vo kvalitnú výrobe, ktorá je podčiarknutá o exkluzívny vzhľad a ďalšie funkcie. Sedacie súpravy 3 1 1 alebo 3 2 1 sa stali hitom súčasnosti. U tohto nábytku tak máte veľké pole pôsobnosti nielen, čo sa týka tvarov a veľkostí, ale aj farieb. Nespočet poťahových látok vám umožní výber presne podľa tónu a ostatného ladenie nábytku v obývacej izbe. Vytvoriť sa dá súlad farieb alebo naopak kontrast. Plne funkčný sedacie súpravy s trojsedák a dvoma kreslami si zachovávajú svoje postavenie a prichádzajú s novodobou technológiou výroby. Tento druh nábytku sa snaží o nadčasový koncept a vytvorenie si také nálady i doma. Pre veľké obývacej miestnosti je vhodné využiť ďalšieho priestoru pre dve sedacie súpravy s jedným kreslom čiže 3 2 1. Farba už záleží na vás, fuchsiová v neónu vašu obývačku dokonale pozdvihne. Budete sa tu cítiť skvele. Kto nemá rád výrazné a krikľavé farby, môže zostať u béžovej, čiernej alebo hnedej klasiky.

Sedacie súpravy v okázalom retro dizajne