17 máj

Sedacie súpravy a sety, ktoré krásne padnú do rohu? Ideál …

Rohové sedacie súpravy nie sú len výplňou kúta, dokáže vniesť pozitívnu energiu celému priestoru. Nemusíte sa báť, že by táto pohovka nespĺňala symetriu tvarov. Keď kopíruje roh obývacej miestnosti býva dokonalá.
V praxi je potrebné zohľadniť výber pravého / ľavého rohu, čo činí rad ľuďom problém. Priestorová orientácia v obchode je čo sa týka vášho bytu, predsa len trochu iná, než keď v byte priamo stojíte. Pokojne si na papierik načrtnite pôdorys miestnosti, nech máte jasnú a ucelenú predstavu o umiestnení.

Rohová sedačka ušetrí veľa miesta

Pre majiteľov menších bytov je dosť často rohová sedacia súprava jedinou možnou voľbou, ako tú nábytok usporiadať tak, aby tu nevznikol dispozičné chaos. Sústreďte sa na prepracované detaily sedačky a uvidíte, že aj sklopné opierky vám môžu v centimetroch navyše, vyjsť v ústrety. A čo potom úložný priestor! Úskalím majiteľov menších bytov je väčšinou aj úschova ďalších vecí. Sedačka tak plní nielen estetickú stránku veci, ale celkom iste aj plne funkčné. Ak si zaobstaráte k sedačke navyše treba taburet, môžete si šírku sedačky variabilne rozširovať. Záleží na vás, aké verziu dáte prednosť. Elegantná je napr. Tvar U, ktorý je tiež veľmi populárny. Zostaviť si vlastné komponenty, ktoré sa prispôsobia priestoru, to vie len dnešná doba!

Výplň sedačky sa nepresedí, keď máte PUR studenú penu

Výplne sedačiek sú významnou súčasťou. Keď siahnete vedľa, celkom iste budete po iba pár mesiacoch ľutovať. Presedený sedáky sú ukazovateľom miery komfortu. Dosť často sa môžu u ľudí prejaviť aj bolesti pohybového aparátu. Stavte na kvalitu a rohové sedacie súpravy splní vaše očakávania. A čo sa týka konštrukcie, vyhnite sa drevotrieske a vystuženému papiera. Najlepšie sú chrómované nôžky alebo masívne drevo. V neposlednom rade berte do úvahy, že sedacia súprava je srdcom celého obývačke, aj preto by ste jej mali vyberať nadmerne zodpovedne, ako farbou, tak hlavne funkciami.