29 júl

Široký výber nábytku z masívu u MT nábytok Brno

Drevený nábytok z masívu je veľmi obľúbený vďaka jeho kráse a kvalite. Výhody dreva sú všeobecne poznáme a preverené. Drevo sa na výrobu nábytku používa už niekoľko storočí.
MT nábytok Brno z masívu navyše prináša do interiéru čaro prírody a každá izba, tak vie premeniť v útulnú miestnosť. Prírodné drevo navyše rokmi získava na kráse a neustále vonia, je pevné a odolné ako na začiatku.

Aké sú výhody a nevýhody nábytku z masívu

Masivní nábytek Hlavnými výhodami, ktorými oplýva MT nábytok v Brne, je jeho zdravotná nezávadnosť. Nábytok totiž neuvoľňuje nežiadúce látky, ktoré môžu spôsobiť vážne zdravotné problémy. Nábytok z masívu by mal byť vždy vyrobený zo zdravého veľkého dreva. Nábytok musí pôsobiť celistvo. Ďalšiu výhodu, ktorú ponúka tento špecializovaný e-shop s nábytkom je možnosť ho v určitej miere opraviť. Odreniny, škrabance, drobné uštípnuté konce sa dajú vybrúsiť a prelakovať, prípadne vymeniť niektoré diely. To u klasicky skladaného nábytku z drevotriesky ťažko urobíte. Ukážte mi všetko od MT nábytok

Hoci nábytok z masívu prejde menšej úpravou aj naďalej bude vyzerať ako nový. Ďalšou výhodou nábytku z masívu je jeho životnosť. Kvalita dreveného nábytku je zhruba desaťkrát dlhšia, než u sériovo vyrábaného nábytku. Drevený nábytok sa tak ľahko nerozbije alebo nerozviklá. Aké typy môžu byť z dreveného masívu:

  1. komody,
  2. skrine,
  3. stolíky,
  4. stoličky,
  5. postele,
  6. obývacie steny
  7. a ďalšie.

Drevený nábytok má však aj svoje nevýhody. Tými je prílišné vlhko alebo sucho. Ak plánujete obstaranie nábytku z masívu, rozhodne ho neumiestňujte do kuchyne či kúpeľne. Vďaka tomu, že je drevo živý materiál, je schopný pohlcovať pachy a vlhkosť z okolia. Z tohto dôvodu by nemal byť vystavený veľkým zmenám teplôt a vlhkosti ovzdušia.

Ako je nábytok z masívu cenovo výhodný

Väčšina ľudí, by si rada zaobstarala nábytok z masívu, lenže kvôli predstave o cenách, ho ani nezačnú vyhľadávať. Kvalitný nábytok z dreveného masívu je zhruba o 20 – 40% drahšie, než klasická sériová produkcia nábytku. Z toho dôvodu sa častejšie vyhľadávajú kupujú cenovo dostupnejšie materiály. Mrknite sa na túto aktuálnu ponuku

Je teda na každom z nás čomu dáva prednosť. Či investuje do kvalitného produktu, ktorý vydrží niekoľko desiatok rokov, nenechá sa ovplyvniť trendy ani cenou a nekúpi si nekvalitné zlepovaný nábytok, ktorý bude musieť meniť každým tretím rokom.