29 jan

Spálne a samolepky – ako ozdobiť vašu stenu?

Kvalita sa tiež odráža v dizajne. Samolepky na stenu do spálne sú vždy vysoko kvalitné, exkluzívne a jednoducho neodolateľné. Ponuka je neustále rozširovaná, ale môžete si objednať aj motív podľa vlastného zadania.

K zmene každej Vašej miestnosti v modernej originál, nepotrebujete vynaložiť veľké finančné prostriedky v poriadku desiatok tisíc, ale postačí Vám k tomu stále viac obľúbené samolepiace motívy, ktoré stoja rádovo niekoľko sto korún a zmení Vašej miestnosť na nepoznanie.

Potreba odlíšiť sa nejakým spôsobom od ostatných nie je len otázkou oblečenia, hudby, či vizáže jednotlivcov, ale každý z nás chce odlíšiť aj svoju domácnosť od ostatných odlíšiť, cítiť sa v nej príjemne a vystavovať na obdiv návštevníkom. Preto sa v tomto príspevku pozrieme na to, akým spôsobom môžete zmeniť pomocou nálepkami na stenu každú miestnosť vo Vašej domácnosti v úplne jedinečnú, moderné a pritom lacno …

Zvolený motív na samolepke dodá Vášmu domovu originalitu, eleganciu či dokonca humor. Záleží potom už len na Vašu fantáziu a originalite, kam a ako ich nalepíte. Zaujímavými motívy do tejto miestnosti vašej domácnosti sú napríklad rastlinné nalepovacie dekorácie, ďalej zvieratká, stromy, kvetinové dekory a tiež kombinácia všetkých geometrických a tiež prírodných designov …

Tie, ktoré Vám ponúkame sú vyrobené z vinylovej fólie. Jedná sa o kvalitné samolepiace fóliu, ktorá je určená priamo pre Vašu stenu. Vďaka našim samolepkám budete mať skvelú dekoráciu a to bez veľkého úsilia a neporiadku.

Máte pri pohľade na stenu v spálni, obývačke či inej izbe pocit, že jej niečo chýba? Do žiadnych väčších úprav sa Vám ale nechce a pri predstave maľovanie alebo tapetovanie sa Vám ježí kože? A čo tak vyskúšať samolepky na stenu? Ak radi skúšate nové veci, nápad sa samolepkami sa Vám zrejme bude zdať viac než lákavý.

Jednoduchšie a lacnejšie variant samolepky na stenu (napríklad na ozdobenie vašej krásnej spálne) sú vyrezávané z jednofarebnej fólie. Výhodou je veľká variabilita tvarov s možnosťou výroby vlastného motívu na zákazku. Ani akokoľvek dobre zariadený interiér nebude nikdy dokonalý bez správnych bytových doplnkov! Hitom poslednej doby sa stali práve dizajnové motívy na nalepenie, vďaka ktorým môžete dať stenám nový vzhľad rýchlo a jednoducho.