18 máj

Televízne stolíky a stolíky, ktoré budete milovať

Televízia je v dnešnej modernej dobe fenomén, bez ktorého si väčšina z nás nevie život predstaviť. V niektorých domácnostiach nie je výnimkou ani viacej prístrojov. Z praktického hľadiska je tiež podstatné, kam a ako televízor umiestiť. Každý to rieši po svojom, ale najlepšie pre tento účel slúžia špeciálne televízne stolíky a panely.

Televízne stolíky

Vzhľadom k tomu, že pri televízii trávime pomerne značnú časť svojho voľného času, zaslúži si náš „televízny kútik“ potrebnú pozornosť. Televízne stolíky a panely nie sú určené iba k umiestneniu televízora. Každý z nás má v domácnosti ešte ďalšie média, ktoré s televíziou súvisia priamo aj nepriamo. Napríklad DVD, alebo video je potrebné umiestniť bezprostredne k televízoru.

Rovnako tak HiFi sústava, satelit alebo prípadný set top box. To sú všetko prístroje, ktoré je účelné mať pekne pohromade. Ideálnym riešením pre tieto prípady sú práve televízne stolíky či HiFi stolíky. Ich výber je natoľko pestrý, že si každý môže vybrať podľa svojich predstáv, s ohľadom na veľkosť prístrojov a aj priestor príslušnej obytnej miestnosti.

Elegantne pôsobia stolíky so sklenenými plochami

Jednoducho sa udržujú, pevné bezpečnostné sklo je odolné aj voči nárazom, a celkové vyhotovenie je veľmi elegantné.

Príkladom moderného designu je TV stolík v originálnom oválnom vyhotovení, ktorý má odkladacie plochy z bezpečnostného skla, konštrukciu z odolného a jednoducho udržiavateľného laminátu. Praktická a účelná je zadná stena pre vedenie káblov, ktoré sa tak neváľajú po podlahe.

Panely

Televízny panel je elegantným, ale tiež praktickým doplnkom modernej domácnosti. Na výber sú typické aj atypické tvary a rozmery. Panel slúži k umiestneniu televízora a iných komponentov, od satelitov, cez set top box, videa, DVD až po HiFi súpravu. Rovnako je možné ho sčasti využiť aj pre rôzne dekoratívne predmety.

Zadovážiť si môžete aj televízny panel vhodný k prirobeniu na stenu, takže nebude prekážať pri upratovaní, alebo pod neho môžete umiestniť komodu, kvetinový stolík či iný solitér.